ZKOUŠKY OBECNÉ ANGLIČTINY

ZKOUŠKY Z OBECNÉ ANGLIČTINY

Snímek obrazovky 2016-02-01 v 16.58.30Jazykové zkoušky Cambridge English Language Assessment patří k nejprestižnějším mezinárodním zkouškám z angličtiny. Jazyková škola Evermore se v roce 2015 stala autorizovaným centrem zkoušek Cambridge English a nabízí složení některé z mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek za bezkonkurenčně nízkou cenu! Připojte se k více než 4 milionům osob ve více než 130 zemích, kteří každý rok složí některou z těchto zkoušek. U nás můžete složit zkoušku z obecné angličtiny, obchodní angličtiny nebo některou ze zkoušek pro odborníky. Zkoušky jsou vhodné pro všechny, kteří se učí anglicky na jakékoli jazykové úrovni.

Zkoušky z obecné angličtiny:

Cambridge English: Key (KET) na jazykové úrovni A2 je určená studentům, kteří se začali učit anglicky teprve nedávno a dokážou angličtinu používat v omezeném rozsahu v každodenních situacích.

Cambridge English: Preliminary (PET) na jazykové úrovni B1 je určena všem, kteří dokážou používat angličtinu v každodenních situacích.

Cambridge English: First (FCE) na jazykové úrovni B2 je pro všechny, jejichž znalost angličtiny umožňuje její efektivní využití v mnoha každodenních situacích, mimo jiné v práci či během výuky.

Cambridge English: Advanced (CAE) na jazykové úrovni C1 je určena zájemcům, jejichž znalost angličtiny umožňuje její výborné využití ve většině pracovních i společenských situací a dále i na vysoké škole.

Cambridge English: Proficiency (CPE) na jazykové úrovni C2 je vhodná pro skutečné jazykové odborníky, kterým jejich znalost angličtiny umožňuje její výborné využití ve většině situací a zároveň je srovnatelná s úrovní znalosti vzdělaného rodilého mluvčího.

 

Proč složit zkoušku Cambridge English?

  • Mezinárodně platné – úspěšní kandidáti obdrží mezinárodně platný certifikát
  • Světově uznávané – uznávají se v České republice i v zahraničí
  • Vysoká kvalita – vytvořené špičkovými profesionály a organizované ve 130 zemích
  • Bohatá tradice – první zkouška Cambridge Proficiency byla složena v roce 1913
  • Uplatnění ve školství i v praxi – usnadněný přístup na vysoké školy po celém světě a zvýšení své atraktivity na trhu práce
  • Objektivní hodnocení
  • Široký výběr přípravných materiálů
  • Běžná dostupnost přípravných kurzů