Věrnostní program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM EVERMORE
1.Každý student, který nás doporučí dalším třem studentům, kteří u nás navštíví a uhradí minimálně 12x60min v období 4 měsíců, dostane jako dárek výuku na jeden měsíc výuky zdarma (max. 2×45, 1×60 nebo 1x90min týdně s českým lektorem či 1×45 nebo 1x60min týdně s rodilým mluvčím) a také 1 výtisk učebnice zdarma.
2. Každý student, který nás doporučí dalším 2 studentům, kteří nás navštíví a uhradí minimálně 12x60min v období 4 měsíců, dostane jako dárek 15% slevu na následující platbu nebo učebnici zdarma. Je pouze na Vás, jakou délku platby si zvolíte, čím delší platbu, tím větší sleva 🙂
3. Každý student, který nás doporučí dalšímu studentovi, který u nás navštíví a uhradí minimálně 12x60min v období 4 měsíců, dostane jako dárek 10% slevu na následující platbu nebo učebnici zdarma Je pouze na Vás, jakou délku platby si zvolíte, čím delší platbu, tím větší sleva 🙂
4. Student, který nás doporučí minimálně 5 studentům za rok, kteří navštěvují naše kurzy v délce minimálně 5ti měsíců a mají je řádně uhrazeny – dostane od nás jako bonus možnost ZDARMA SKLÁDAT ZKOUŠKY CAMBRIDGE – Starters, Movers, Flyers, KET (for schools), PET (for schools), FCE (for schools), CAE v hodnotě až 5.000,- Kč. 
Více informací a podmínky o daném programu naleznete již brzy na našich webových stránkách. Slevy nelze sčítat, avšak můžete si vybrat z daných možností, jak rychle budete chtít slevu uplatnit. V případě, že chcete slevu nárokovat, je třeba aby vy i daný student, jste informovali svého lektora o doporučení a napsali tak na info@evermore.cz nebo do přihlášky online. My povedeme agendu věrnostního programu a v případě překročení počtu 3 Vás budeme automaticky informovat.