veřejnost

REFERENCE FIRMY

Beskyd servis s.r.o., Sepetná v.o.s. – Horský hotel, Stolařství Šimčák, Remidental s.r.o., HK Metalex CZ s.r.o., Install s.r.o., DHL, ČEZ Distribuční služby s.r.o., Kubala Les s.r.o., THIMM Obaly, k.s., Střechy Majer s.r.o., Česká Pojišťovna, Truhlářství Mrkva Richard, Baterie Centrum s.r.o., Studio, Vizáž Hana Mária Matysová, Zahradnictví Vykrut a.s., Dušan Večeřa – Obalová technika, no2no, LMJ DENT s.r.o., Camosci Czech S.r.o., ANAJ Czech, s. r. o. a další…

OHLASY NAŠICH KLIENTŮ NA INDIVIDUÁLNÍCH A SKUPINOVÝCH KURZECH:

Napiš své hodnocení kurzu
(14)
>
Zdravím Katko, zdravím Jani,

jste obě byly na mě velice milé, hodiny byly příjemné i když se přiznám že jsem ze začátku měla obavy hlavně ze sebe. Obavy se v vzápětí rozplynuly.
Určitě po stabilizaci a mém zapracování chci u Vás ve výuce pokračovat a určitě se ozvu.

Děkuji Vám moc za další rozhled jak se nebát angličtiny.

Mějte se krásně

Renata

Renata M.
6 03 2017

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby a kvalifikované, zkušené, sympatické, motivující a usměvavé lektory. Z toho důvodu nás každá reference potěší, jelikož i to je výsledkem naší práce. :) Proto se s Vámi opět rádi podělíme o další referenci, kterou jsme dnes obrželi.

"S Evermore se dá domluvit na individuálních podmínkách výuky. Jazykovka mi vyšla vstříc s večerní výukou a jako bonus jsem dostal skvělého lektora. Doporučuji. Jakub Brada"

zveřejnila Jazyková škola EVERMORE
5 01 2017

Tuto jazykovou školu doporučuji. Individuální přístup, fajn přátelská atmosféra a kvalifikovaní lektoři. Pavlína

Pavlína Zaoralová
6 12 2016

Zdravím,

Moc děkuji a vřele doporučuji všem! Celé centrum mě zaujalo a mohu jen vřele doporučit.

Radek

Radek
19 09 2016

Rychlá domluva a kurz ušitý na míru - doporučuji.

Jakub Brada
7 07 2016

Ahoj všichni.
Do kurzu jsem docházel ke slečně, později paní Kateřině po dobu cca 4 let. Za tuto dobu jsme probrali snad vše, co v angličtině probrat šlo pěkně poctivě a dopodrobna. Tzv. mi ušila kurz na míru. Byla ochotna zodpovědět každou mou otázku a třeba i přizpůsobit hodinu tak, aby mi daný problém vysvětlila a ujistila se, že rozumím.
Její dlouholetá zkušenost v zahraničí byla pro výuku velkým přínosem. Později i při mé přípravě k odjezdu do zahraničí byla ochotna pomoci s mnoha věcmi spojenými s odjezdem i mimo vyučovací hodiny.

Tímto bych ji chtěl poděkovat za skvělé 4 roky, kdy pro mě její výuka angličtiny byla nejen obrovským přínosem, ale i zábavou, na kterou jsem se každý týden těšil.

Děkuji Kači.

jiří
14 04 2016

Dobrý den paní ředitelko,

chtěla jsem vám poděkovat za rychlou realizaci kurzu AJ pro mě "na míru". Rovněž děkuji za výběr lektora - pan Pavlán byl celou dobu velmi příjemný, ochotný, trpělivý a byli jsme schopni domluvit se na jakékoliv změně v termínu konání lekcí. Prosím o předání pochvaly:-) Pokud budu od podzimu chtít pokračovat, určitě se obrátím opět na vaši jazykovou školu.

Ještě jednou díky a přeji krásné dny
Alena Bačáková

Alena Bačáková
12 04 2016

Obě jsme odmaturovaly. Děkujem za trpělivost a za všechno. :) Matysové

Nikita a Andrea Matysové
28 05 2015

Ráda bych touto cestou poděkovala paní lektorce Tereze Kempové. Je na hodiny vždy velmi pečlivě připravena, je plná energie, kterou předává studentům a hodiny nejsou nudné, ba naopak - s lítostí se vždy dívám na čas, že už budeme muset končit. Velmi se na její hodiny těším a mohu tuto lektorku doporučit všem, s ní mě angličtina opravdu baví. Petra

Petra Kaňová
13 01 2015

Dnes jsme obrželi poděkování, což nás velmi těší a tak se s Vámi o něj dělíme :)
Dobrý den,
Kača si výuku s Vámi moc chválí a bylo i u maturity vidět, že to má smysl a výsledky. Díky Vám ji angličtina baví. Děkuji. Jiří Sadil

JŠ Evermore
4 06 2014

>

 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
9 + 1=