SOUTĚŽE

SOUTĚŽ O NEJOBLÍBENĚJŠÍ OBRÁZEK NA TÉMA: „ŠKOLNÍ MASKOT“

PRO DĚTI VE VĚKU 3 – 13 LET

Letos jsme pro Vaše ratolesti připravili soutěž, kde Vaše děti mohou kreslit obrázky a vyhrát spoustu hodnotných cen od trofejí, medajlí, kreslící a školní pomůcky, MP3 přehrávačů, knih až po sladkosti. Soutěž je ke dni dětí, avšak víme, že touto dobou mají děti velmi nabitý program a chceme, aby se děti mohly bavit také o prázdninách a proto jsme vyhlášení soutěže zvolili na v srpnu. Přesný termín upřesníme v průběhu června. Pro děti, které nevyhrají první místa je však připraveno spousta dalších soutěží a cen na místě a to v areálu penzionu Sluníčko na Ostravici.

Podmínky soutěže:

1. Nakrestli sám obrázek na téma „JAZYKY NÁS BAVÍ“ pomocí pastelek, vodovek, temper, tužek či čehokoliv jiného a zašli či dones obrázek do naší jazykové školy Evermore na ul. Hlavní 308 ve Frýdlantě nad Ostravicí a to do 30.6.2015 spolu se jménem, věkem a kontaktem (uveřejněno bude jméno a věk dítěte)

2. 1.7.2015 budou obrázky zveřejněny na našich facebookových stránkách, kde kdokoliv může hlasovat. Obrázek s nejvyšším počtem bodů ve své kategorii vyhrává. Hlasování bude ukončeno 31.7.2015. Hlasovat může každý, kdo má naši stránku označenou jako To se mi líbí.

3. Obrázky jsou rozděleny do 3 kategorií a to dle věku dětí. 1. kategorie je pro děti ve věku od 5 – 7 let, 2. kategorie je pro děti ve věku 8 – 10 let, 3. kategorie je pro děti ve věku 11 – 13 let.

4. Dále jsme pro Vás vytvořili kategorii pro děti mladší 5ti let, kdy výherce bude vylosován v den vyhlašování soutěže v průběhu programu v prostorech penzionu Sluníčko na Ostravici.

5. Výherce získá hodnotné ceny v podobě jazykových poukazů, školní a kreslící pomůcky, hračky, mp3 přehrávače, knihy a mnoho dalšího…..

6. Pro ty, kteří vyhrají i nevyhrají máme připraven odpolední program plný her a zábavy, kdy děti mohou vyhrát další ceny.

7. Přesný doprovodný program a bude uveřejněn do 15.7.2015.

8. Výherce se musí dostavit na den dětí, v opačném případě cenu vyhraje další v pořadí.

9. V případě nepříznivého počasí se vyhlášení bude konat v uzavřených prostorech penzionu Sluníčko na Ostravici.

10. Maximální počet soutěžících v každé kategorii není omezen, avšak účast na programu ano. Proto prosíme o rezervace předem. Rezervace příjmáme od 1.7.2015- 30.7.2015. Kapacita osob dětí vč. doprovodu rodičů je 50.

PROGRAM AKCE – bude uveřejněn ke dni 15.7.2015