MOJE SKUPINA

MOJE SKUPINA – SKUPINOVÁ VÝUKA

general-11Veliká výhoda skupinové výuky je nižší cena. V případě, že máte přátele, kteří by se v angličtině taky rádi zdokonalili, případně naučili se ji od počátku, můžete hodiny navštěvovat společně a cena pro každého z Vás bude tedy příznivější.

Další velikou výhodou těchto kurzů oproti kurzům pro veřejnost je, že si sami zvolíte, kolik lidí ve skupině bude. Je to jen a pouze na Vás.

Kurzy probíhají celoročně a přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu roku.

NABÍZENÉ JAZYKY

  • angličtina
  • španělština
  • francouzština
  • ruština
  • italština
  • němčina

a) vytvořte si vlastní skupinu – máte kamarády, spolužáky, kolegy či známé, kteří by chtěli studovat některý z námi nabízených jazyků? Můžete takto vytvořit malou skupinku, kdy na výuku můžete docházet spolu a tím můžete využít nižší ceny za kurz. Výhodou těchto skupinek je, že se všichni znáte a nemáte před sebou ostych. Další velkou výhodou je, že se nemusíte podřizovat časům kurzů pro veřejnost – ty si určíte sami. Stačí nás kontaktovat pomocí přihlášky, mailem či telefonicky. Budeme se Vám maximálně snažit vyjít vstřích a vyhovět Vašim požadavkům.

b) nemáte nikoho známého? Najdeme Vám partnera pro Váš kurz. Co pro to musíte udělat, je pouze nás kontaktovat. Čím dříve, tím lépe. A to z toho důvodu, abychom měli co nejvíce času k Vám někoho vhodného přiřadit. Osobně si Vás prozkoušíme a ujistíme se, že jste pro sebe opravdu vhodnými partnery do skupiny. A to vše zcela zdarma.