Pretests a Mock exams

Pretests a Mock exams

Pretesting spočívá v provádění zkušebních testů. Toto testování je součástí složitého procesu vytváření zkoušek. Tímto způsobem Cambridge English sbírá statistické údaje, umožňující pečlivé vytváření zkouškových testů. Tak je zajištěno, že tyto testy ověřují znalost jazyka na určité úrovni. Pretesting přináší výhody pro všechny: kandidáty, učitele a vzdělávací centra. Pretesting je simulací opravdové zkoušky Cambridge – úlohy jsou vlastně stejné jako při zkoušce a zkouškové práce ověřuje odborný tým ve Velké Británii. Pretesty poskytujeme pravidelně několikrát do roka – zpravidla v říjnu, listopadu, březnu a v dubnu.

U pretestů není bohužel v našich silách zajistit vždy veškeré testové otázky ze všech částí písemného testu, v tomto ohledu se musíme přizpůsobit potřebám organizace Cambridge English. Proto prosíme zájemce o shovívavost, protože ne vždy bude možné vykonat všechny části zkoušky „nanečisto“. Počet poskytovaných částí se u každého termínu pretestu liší, je však vždy dopředu znám.

Jak může pretesting pomoci zájemcům o zkoušku Cambridge?

Pretesty poskytují kandidátům jedinečnou šanci vyzkoušet si zkoušku Cambridge“ nanečisto“ za použití reálných zadání testů a dodržení stejných podmínek jako při konání skutečné zkoušky.
Pretesty jsou opravovány skutečnými Cambridge English examinátory a kandidáti obdrží informaci o tom, jak uspěli. Tato informace pomůže studentům získat přehled o tom, na které části zkoušky se ještě mají zaměřit. Pretesty uchazečům umožní poznat reálné podmínky konání zkoušek a získat sebedůvěru ke složení skutečné zkoušky.

Kde se konají pretesty?

Pretesty se konají ve zkouškovém centru Cloverleaf  (Dolní 31, Ostrava -Zábřeh) ve stanovených termínech.

Cena

Pretesty organizujeme zcela nezávazně a pro všechny zájemce ZDARMA.

Termíny Pretestů

Pretesty zkoušek Cambridge English: Key (KET)Cambridge English: First (FCE)Cambridge English: Advanced (CAE), a BEC Vantage se budou konat v pátek 23.3.2018 od 14:00 hod.

Časový rozpis Pretestů

Časové údaje jsou orientační +/- 15 minut:

 • KET:
  Anchor Test 14:00-14:20
  Listening 14:20-14:50
 • FCE:
  Writing 14:00-14:40
 • CAE: 
  Anchor Test 14:00-14:20
  Use of English 14:20-15:00
  Writing 15:10-15:55
 • BEC Vantage
  Anchor Test 14:00-14:20
  Reading 14:20-15:20
  Listening 15:30-16:10
  Writing 16:20-17:05

Registrace

Registrovat se můžete nejpozději do 20.3.2018 emailem na info@evermore.cz. Registrace musí obsahovat typ pretestované zkoušky (FCE, CAE nebo CPE), celé jméno kandidáta, emailovou adresu a tel. kontakt. Přihláška je závazná, prosíme všechny registrované, aby nás v případě zrušení své registrace neprodleně kontaktovali. Počet míst je OMEZEN, budou upřednostněni zájemci s nejrychlejší registrací.

Prosíme všechy účastníky, aby se na Pretest dostavili 15 minut před zahájením.

Výsledky

Výsledky Pretestu Vám budou zaslány emailem do 4-6 týdnů ode dne konání pretestu.