Předškoláci

Zájmový kroužek: ANGLIČTINA – PŘEDŠKOLÁCI 3-8 LET 

Naším posláním je, aby si děti k jazyku vytvořily kladný vztah pro budoucnost.Snímek obrazovky 2015-08-27 v 20.18.35

Každé dítě má v sobě zvědavost, která je motivací k učení nových věcí. Prostředí v naší škole je na zvědavosti založené a učení je tak tou nejpřirozenější věcí. Děti se učí nejvíc věcí tím, že si hrají a napodobují své okolí.  

Např. angličtina je melodická a dětem se dobře vyslovuje a pamatuje. Toho se dá velmi dobře využít při výuce. Nepoužíváme klasickou metodu se slovy jako prvky. Děti s angličtinou seznamujeme prostřednictvím her, písniček a pohybu. Děti sedí v kroužku či s lektorem a společně se baví a hrají si. Zároveň se tím nepřímo také učí. Metodika vychází z přirozeného způsobu, jakým si děti osvojují mateřský jazyk. Hra je nejlepší cestou, jak děti motivovat a koncentrovat. Během jednoho roku se naučí přes 100–200 základních anglických slovíček, které budou umět používat v jednoduchých větách. 

Výuka probíhá pomocí skript, které jsme si díky vlastním zkušenostem byli schopni „ušít na míru“ dětem tak, aby jim co nejvíce vyhovovaly. Jsou v nich nejen veškeré potřebné materiály, ale také informace pro rodiče, aby s nimi mohli látku v případě zájmu procvičovat doma i v případě, že sami nehovoří tímto jazykem, jelikož je zde vše podrobně vysvětleno.

Nabízíme kroužky ve 2 možnostech:

  • KROUŽEK PRO DĚTI ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY
  • KROUŽEK PRO DĚTI S PŘEDCHOZÍM STYKEM S AJ

Snímek obrazovky 2016-01-27 v 21.06.06