Kurzy ostatních jazyků pro veřejnost

KURZY CIZÍCH JAZYKŮ PRO VEŘEJNOST

Víme, že nejen anglický jazyk je dnes žádaný a proto v naší nabídce naleznete nejen kurzy angličtiny pro veřejnost, ale také pestrou nabídku kurzů ostatních jazyků pro veřejnost.

Němčina

Němčina je jazyk, který je stále velmi žádaný a kterým hovoří přibližně 200 milionu lidí na celém světě. V Evropské unii je němčina nejpoužívanějším mateřským jazykem. Většina z nás nějaké to slovíčko už sem tam pochytila, případně jsme se někteří už daný jazyk učili. Nechcete být pozadu a naučit se jazyk, případně nezapomenout již nabyté znalosti a zlepšit se? My Vám s tímto pomůžeme. Poskytujeme nejen kurzy obecné němčiny, ale také maturitní kurzy z německého jazyka a přípravné kurzy na mezinárodní certifikáty

Španělština

Španělština je jeden z nejrozšířenějších světových jazyků. Spadá do kategorie románských jazyků a je úředním jazykem ve Španělsku a ve většině států jižní a střední Ameriky, je také velmi rozšířená ve Spojených státech. U nás se tento jazyk rozmahá také a těší velké oblibě. Proto reagujeme na poptávku po tomto jazyku a nabízíme kurzy španělštiny a výuku španělštiny také individuálně v naší jazykové škole.

Učebnice použivaná v kurzu: Neuvo Ven

Italština

Italština  je krásný jazyk, který se dá snadno naučit. Jestliže si chcete znalosti italštiny zlepšit nebo se začít učit úplně od začátku, rádi Vám s tímto pomůžeme. V naší nabídce najdete kurzy italštiny veřejnosti pro začátečníky  až pokročilé.

Ruština

Ruština se opět vrací na pozice, z kterých byla po revoluci v roce 1989 vytlačena jinými jazyky. Výuka ruštiny se vrací nejen do škol, ale kurzy ruštiny probíhají i v jazykových školách.Ruština není těžký jazyk, takže to s ní můžete zkusit jako samouk. Lepších výsledků ale obvykle dosahují studenti v kurzech. V naší nabídce najdete kurzy ruštiny pro začátečníky i pokročilé, specifické kurzy ruštiny (obchodní či technická ruština), ale i přípravné kurzy k maturitě nebo státnicím.

Francouzština

Francouzština stále patří mezi nejrozšířenější jazyky světa a její znalost zásadně zvyšuje možnost uplatnit se na trhu práce. Tyto kurzy jsou určené pro veřejnost od začátečníků až po pokročilé.

Czech for foreigners

Do you speak English, German, Italian, French, Spanish or Russian but you dont speak Czech?

We are here to change it ………. We will teach you Czech.

 

Snímek obrazovky 2016-02-03 v 15.01.53