Doučování před vysvědčením

DOUČOVÁNÍ PRO DĚTI PŘED VYSVĚDČENÍMZÁKLADNÍ ŠKOLA

Pololetní vysvědčení se blíží a Vy chcete, aby Vaše děti měli nejen hezké známky, ale hlavně aby danému předmětu a jeho problematice rozuměli? Chcete aby se při doučování nemuseli nutit, aby vše bychlo zábavné a zároveň efektivní?

Jelikož víme, jak těžké je v dnešní době vše zvládat na výbornou, vytvořili jsme pro Vás rodiče a Vaše ratolesti tento kurz. 

Příprava hodiny: Sami vytváříme různé formy her na všechny gramatické jevy a děti tak nemají pocit, že by se musely učit. Avšak hodiny nejsou vedeny jen tímto způsobem. Věnujeme se samozřejmě také teoretické části jazyka. Avšak největší důraz klademe na jeho reálné použití.

Průběh hodiny: V kurzu si děti nejen osvojí potřebnou látku daného ročníku, ale budou chopny nabité znalosti  používat v praktickém životě. Našim cílem není jen dobrá známka. Výuka je vedena hravou formou, kdy děti jsou z větší části nuceny komunikovat a tím si také nejlépe daná slovička, gramatiku či fráze osvojí. V následující hodině se předchozí látka zopakuje a tím i upevní její znalost.

Závěr hodiny: Po každé druhé hodině dítě dostane krátký 5-ti minutový test, kde se ujistíme, že vše zvládli na výbornou 🙂 Vaše děti jsou u nás v těch správných rukou.

Pro koho je kurz vhodný?
pro všechny, kteří se chtějí nejen doučit, ale také upevnit v jazykových znalostech a jejich věk je od 9 – 12 let.

Kdy kurz probíhá a jaká je cena?
čas:                   dle domluvy                                       cena:               990,- Kč
začínáme:          1.12.2016 – 19.1.2017                      počet hodin:    7 x 60min
počet studentů:  3 – 5

Hodiny jsou vedeny kvalifikovanými lektory, kteří mají blízký vztah k dětem a práce je jim doslova koníčkem.