jazyky

NABÍZENÉ JAZYKY376506-top_foto1-7amr9

 • Angličtina
  – je úřední řečí nebo jednou z úředních řečí ve více než 70 zemích, což je téměř polovina všech zemí světa, a ve třiadvaceti z nich je také mateřským jazykem většiny obyvatelstva. Sedmdesát procent světové pošty a 80% všech počítačových a internetových informací je napsáno v angličtině.Tato čísla jsou ohromující. Stejně ohromující je však i skutečnost, že se angličtina stala světovým dorozumívacím jazykem nejen mezi rodilými mluvčími, ale také mezi lidmi, kteří se ji museli teprve naučit. Angličtina se stala komunikačním nástrojem mezi lidmi, organizacemi i národy z mnoha dalších důvodů. Hlavním důvodem je rozsah jejího používání. Svět potřebuje jednoduchý univerzální dorozumívací jazyk, a hlavní z těch jazyků, které jsou na druhém místě. Výuku nabízíme od začátečníků až po pokročilé.
 • Španělština
  – je jeden z nejrozšířenějších světových jazyků. Spadá do kategorie románských jazyků a je úředním jazykem ve Španělsku a ve většině států jižní a střední Ameriky, je také velmi rozšířená ve Spojených státech. U nás se tento jazyk rozmahá také a těší velké oblibě. Proto reagujeme na poptávku po tomto jazyku a nabízíme kurzy španělštiny a výuku španělštiny také v naší jazykové škole.
 • Francouzština
  – stále patří mezi nejrozšířenější jazyky světa a její znalost zásadně zvyšuje možnost uplatnit se na trhu práce. Tyto kurzy jsou určené pro veřejnost od začátečníků až po pokročilé.
 • Italština
  – je krásný jazyk, který se dá snadno naučit. Jestliže si chcete znalosti italštiny zlepšit nebo se začít učit úplně od začátku, rádi Vám s tímto pomůžeme. V naší nabídce najdete kurzy italštiny pro začátečníky až pokročilé.
 • Ruština
  – se opět vrací na pozice, z kterých byla po revoluci v roce 1989 vytlačena jinými jazyky. Výuka ruštiny se vrací nejen do škol, ale kurzy ruštiny probíhají i v jazykových školách.Ruština není těžký jazyk, takže to s ní můžete zkusit jako samouk. Lepších výsledků ale obvykle dosahují studenti v kurzech. V naší nabídce najdete kurzy ruštiny pro začátečníky i pokročilé, specifické kurzy ruštiny (obchodní či technická ruština), ale i přípravné kurzy k maturitě nebo státnicím.
 • Němčina
  – je jazyk, který je stále velmi žádaný a kterým hovoří přibližně 200 milionu lidí na celém světě. V Evropské unii je němčina nejpoužívanějším mateřským jazykem. Většina z nás nějaké to slovíčko už sem tam pochytila, případně jsme se někteří už daný jazyk učili. Nechcete být pozadu a naučit se jazyk, případně nezapomenout již nabyté znalosti a zlepšit se? My Vám s tímto pomůžeme. Připravíme Vám kurz přímo na míru jen pro Vás.